back

Керівники області та міста відвідали КЕП „Чернігівська ТЕЦ ТОВ фірми «ТехНова»

08-02-2012 | 16:52

8 лютого голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко та Чернігівський міський голова Олександр Соколов відвідали КЕП „Чернігівська ТЕЦ ТОВ фірми «ТехНова», де ознайомилися з роботою обладнання підприємства: розморожувача вагонів, автоматичного перекидача залізничних вагонів, теплових щитів тощо.

Як повідомив директор КЕП „Чернігівська ТЕЦ ТОВ фірми «ТехНова» Олександр Рудницьких, пріоритетним напрямком роботи підприємства є забезпечення міста тепловою енергією. З цією метою торік в ТЕЦ вкладено 55 мільйонів гривень інвестицій. Цього року в модернізацію та реконструкцію підприємства плануються інвестиційні вкладення у сумі 70 мільйонів гривень.

Голова облдержадміністрації Володимир Хоменко наголосив на важливості питання енергозбереження, якому багато уваги приділяє Глава держави та Уряд.

Він повідомив, що з метою забезпечення реалізації єдиної державної політики у сфері ефективного використання енергетичних ресурсів діє Програма енергоефективності Чернігівської області на 2009-2015 роки. Реалізація Програми розпочалася із закладів соціальної сфери області – там впроваджено проекти з переведення котелень, що забезпечують бюджетну сферу, на опалення твердим паливом.

«Програма енергозбереження – це узгоджена програма як дій Уряду, так і регіональних органів влади. Вона має багато складових – це й утеплення будинків, заміна вікон, економна генерація тепла. І всі ті завдання, які ми перед собою ставимо по надходженню та використанню альтернативних джерел палива, ми виконаємо», - наголосив керівник області.

Також голова облдержадміністрації повідомив, що наразі про приватизацію Чернігівської ТЕЦ мова не йде. За його словами, зараз владу більше цікавить подальші перспективи підприємства, оскільки оновлення обладнання потребує значних інвестиційних коштів.

«Найближчим часом спільно з міською владою буде проведено детальний аналіз технічного стану обладнання, обговорено концепцію подальшої роботи підприємства для того, щоб забезпечити надходження необхідних інвестицій і закласти перспективу на майбутнє», - наголосив очільник області.Прес-служба облдержадміністрації