back

Валерій Куліч привітав колектив господарського суду області

01-06-2016 | 16:38

Господарський суд України – ровесник її незалежності. Закон України «Про арбітражний суд» було введено в дію у червні 1991 року. Згодом цей суд отримав назву «господарський».

Привітати колектив господарського суду області з 25-річчям утворення зібралося чимало поважних гостей: ветерани судової справи, які відпрацювали в установі не один десяток років, голови облдержадміністрації, обласної ради й міста, керівники інших юридичних установ та відомств.

Як нагадали присутнім на урочистих зборах, господарський суд на Чернігівщині має насичену історію. І завжди, запевнив його голова Василь Шестак, це був дієвий, працездатний судовий орган, де приймалися законодавчо виважені рішення та утверджувалося верховенство права.

Сьогодні тут діють чотири судові колегії, у колективі – 23 судді та 85 працівників апарату. Завдяки їх високому професіоналізму, з гордістю повідомив Василь Шестак, господарський суд Чернігівської області входить у трійку найкращих судів України, а за деякими показниками – лідирує.

Голова облдержадміністрації Валерій Куліч привітав колектив працівників суду з річницею служби, побажав усім стабільності, миру й добра, а суддям – витримки і мудрих рішень.Прес-служба облдержадміністрації