back

Вистави Ніжинського театру побачили понад три тисячі жителів Донбасу

31-05-2016 | 14:03

Творчий колектив Ніжинського академічного українського драматичного театру імені М.М.Коцюбинського повернувся із гастрольного турне прифронтовими містами Донеччини та Луганщини.

У рамках загальноукраїнського благодійного проекту культурної інтеграції «Український Донбас» ніжинські актори гастролювали у містах Бахмут та Селідове Донецької області та у Рубіжному Луганської. Там про війну знають не лише з чуток, адже відстань до лінії розмежування від цих населених пунктів коливається від трьох до декількох десятків кілометрів.

До уваги глядачів Донбасу ніжинці запропонували гірку комедію на дві дії «Останній гречкосій» та дитячу музичну виставу на одну дію «Казка про справжню дружбу». Генеральний директор театру Юрій Муквич переконаний, що спілкування мовою мистецтва об’єднує українське суспільство, допомагає жителям Донбасу відчути підтримку з іншої частини України, налаштовує на позитив, дарує надію на спільну перемогу.

За словами художнього керівника театру, народної артистки України Алли Соколенко, ніжинських акторів у містах Донбасу приймали надзвичайно гостинно, а після кожної вистави дякували шквалом оплесків та добрими відгуками про побачене. Загалом «Останнього гречкосія» та «Казку про справжню дружбу» побачили понад три тисячі жителів Донбасу.

Ніжинські митці запевнили, що вони й надалі докладатимуть усіх можливих зусиль для популяризації українського мистецтва, налагодження дружніх мистецьких і загальнокультурних зв’язків між різними областями України та подякували Чернігівській облдержадміністрації за сприяння в організації поїздки.

За інформацією Департаменту культури і туризму,
національностей та релігій облдержадміністрації