back

Наступного вівторка відбудеться відкритий захист громадських проектів

25-05-2016 | 13:06

Конкурс з визначення програм, розроблених інститутами громадянського суспільства, що частково фінансуватимуться коштом обласного бюджету, був оголошений Департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації 1 квітня поточного року.

Як нагадав директор Департаменту, голова конкурсної комісії Андрій Подорван, конкурс проводиться на виконання Програми сприяння розвитку інститутів громадянського суспільства на 2016 – 2020 року «Чернігівська громада». Його цьогорічний бюджет складає 80 тисяч гривень. Граничний рівень фінансування однієї програми — 16 тисяч гривень, за умови, що внесок конкурсанта становитиме не менше 25% необхідного обсягу фінансування.

На розгляд конкурсної комісії у встановлені терміни було подано 9 проектів від 8 громадських організацій. Всі програми було опрацьовано й перевірено на предмет відповідності вимогам та пріоритетним завданням (посилання) конкурсу.

Подані пропозиції стосуються патріотичного виховання та політики національної пам’яті, інформування населення про адміністративно - територіальне та соціально – економічне реформування області, надання безоплатної правової допомоги сільському населенню області тощо.

Сьогодні відбулося перше засідання конкурсної комісії, до якої увійшли фахівці Департаменту інформдіяльності та представники громадськості. Упевнившись у відсутності конфлікту інтересів, комісія визначала, чи варто допускати проекти до наступних етапів конкурсу.

Як підсумок — до відкритого захисту допущено вісім програм. Одну знято з розгляду за заявою розробників. Друге засідання конкурсної комісії заплановане на десяту годину вівторка, 31 травня.


Регламент роботи конкурсної комісії


Протокол №1
засідання конкурсної комісіїДепартамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації