back

Названо переможців обласного етапу військово-патріотичної гри «Сокіл» ("Джура")

24-05-2016 | 16:36

Сьогодні, 24 травня, на Красній площі Чернігова відбулось урочисте закриття ІІ (обласного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Впродовж останніх 6-и днів понад двісті юнаків та дівчат провели у наметовому таборі, який знаходиться у селі Количівка.

У церемонії закриття змагань взяли учать перший заступник голови облдержадміністрації Леонід Сахневич, заступник голови – керівник апарату ОДА Наталія Романова, начальник Управління освіти і науки Микола Конопацький, завідувач сектору Чернігівської області державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО Альберт Черешко, представники громадських організацій.

Вітаю вас, юні патріоти, нащадки козацької слави, з тим, що сьогодні ви є достойними представниками нашої української молоді. Ви змагались у спортивних звитягах, перевіряли свої знання з козацької історії, показували навички медичної допомоги. І я думаю, що ви всі вже стали переможцями у цьогорічній військово-патріотичній грі. А тим, хто зайняв призові місця, хочу побажати гідно представили Чернігівщину на Всеукраїнських змаганнях,— звернулась до учасників гри Наталія Романова.

Найважливішим моментом урочистого дійства стало оголошення та нагородження переможців змагань. За результатами ІІ (обласного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») призові місця розподілились таким чином:

І місце – рій «Січ» (Бахмацький район);

ІІ місце – рій «Отамани» (місто Ніжин);

ІІІ місце – рій «Литаври» (місто Прилуки).

Рої, які зайняли ІІ та ІІІ місця, отримали сертифікат на участь у ІІ-ій тематичній зміні з національно-патріотичного виховання обласної літньої школи для обдарованих та талановитих дітей, що пройде на базі дитячого табору «Юний турист» у селі Количівка Чернігівського району в липні цього року.

Рій-переможець отримав Кубок, а також сертифікат на участь у ІІІ-му Всеукраїнському етапі дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») під назвою «Хаджибейська січ — 2016», який відбудеться у серпні у рамках тематичної зміни «Ми — Українці!» в Українському державному центрі «Молода гвардія».

Від Всеукраїнського об’єднання козацтва та благодійного фонду «Благодійне об’єднання націй» призерам змагань вручили подарунки і грамоти.

Завершилось дійство патріотичним флеш-мобом «Тризуб», який виконали ліцеїсти Чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою.Департамент інформаційної діяльності та

комунікацій з громадськістю облдержадміністрації