back

Розпочато підготовку засідання Громадської гуманітарної ради при голові облдержадміністрації

13-01-2012 | 16:22

13 січня під головуванням заступника голови облдержадміністрації Віктора Тканка відбулася нарада щодо підготовки та проведення засідання Громадської гуманітарної ради при голові облдержадміністрації.

Дата проведення засідання Громадської гуманітарної ради ще узгоджується, але вже відомо, що в ньому візьме участь Уповноважений Президента України з прав дитини Юрій Павленко.

Під час наради Віктор Тканко повідомив, що на заході будуть розглянуті основні завдання щодо реалізації Указу Президента України від 16.12.2011 №1163/2011 «Про питання щодо забезпечення реалізації прав дітей в Україні» в частині розвитку в області сімейних форм виховання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування.

Він наголосив на необхідності залучення засобів масової інформації області для широкого анонсування засідання Громадської гуманітарної ради та висвітлення результатів її роботи.

Учасникам наради було запропоновано підготувати та найближчим часом надати пропозиції до плану проведення заходу.Управління у справах преси та інформації облдержадміністрації