back

В Україні є всі передумови, щоб годувати половину світу

17-05-2016 | 16:33

Таке переконання висловив Президент Асоціації сприяння розвитку і співпраці «Ізраїль – Україна та країни СНД» Леон Табаков під час бізнес-семінару «Розвиток регіональної співпраці між Ізраїлем та Україною в аграрній галузі».

Заступник голови облдержадміністрації Сергій Сергієнко коротко ознайомив ізраїльських гостей з промисловим та сільськогосподарським потенціалом Чернігівщини, акцентувавши на її інвестиційній привабливості.

Леон Табаков своєю чергою розповів про досягнення сільського господарства Ізраїлю, де у несприятливих природно-кліматичних умовах домоглися найкращих у світі показників виробництва. Наприклад, у середньому від кожної корови там отримують 12,5 тисячі літрів молока на рік, з одного гектару землі — до 500 тонн помідорів, з одного квадратного метра водної поверхні — близько 100 кілограмів риби.

Такі показники стали можливими завдяки впровадженню передових технологій як у рослинництві, так і у тваринницькій галузі та рибоводстві. Практично всі етапи сільгоспвиробництва в Ізраїлі комп’ютеризовані. Застосовувати новітні технології там навчилися як на величезних тваринницьких комплексах, так і у господарствах, де тримають дві-три сотні голів худоби.

У зв’язку з цим Асоціація сприяння розвитку і співпраці пропонує чернігівським аграріям ознайомитись з досвідом ізраїльських колег, запровадити новації на своєму виробництві та збільшити таким чином його ефективність. Зацікавлені у такій співпраці товаровиробники можуть заповнити анкету у Департаменті економічного розвитку облдержадміністрації (телефон 67-56-42).


Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації