back

Перший етап журналістського конкурсу «МедіаЧЕ» завершено. У лідерах — 8 медійників

17-05-2016 | 12:00

Перший етап конкурсу журналістських робіт для медійників Чернігівщини «МедіаЧЕ» добіг кінця 16 травня. Трохи більше двох тижнів члени оргкомітету оцінювали 38 матеріалів, поданих на обласний конкурс, та визначали лідерів у чотирьох тематичних номінаціях.

На жаль, не всі номінації викликали зацікавленість серед журналістської спільноти. Так само, не всі з поданих робіт вкладалися у рамки конкурсної тематики, тож кількість переможців виявилася меншою, аніж могла би бути.

За результатами оцінок оргкомітету оголошуються фіналісти конкурсу — лідери першого етапу. Надалі вони змагатимуться за остаточну перемогу у своїх номінаціях вже під час публічного відкритого голосування на сторінці «МедіаЧЕ» у мережі «Фейсбук».

 

Учасники другого етапу конкурсу «МедіаЧЕ»

Номінація «Децентралізація на Чернігівщині»:

1. Анастасія Лоза, стаття «Децентрализация: чего ожидать? Зачем перекраивают карту Черниговской области?».

2. Павло Солодовник, випуск радіопередачі «Відверта розмова в режимі онлайн», присвячений децентралізації.

3. Валентина Науменко, стаття «Щорсівщина: енергетична самостійність не за горами?».

Номінація «Чернігівщина патріотична»:

1. Ольга Конопацька-Плєхова, телепередача «Інша Україна».

2. Наталія Потапчук, стаття «Роман Пунтус, кіборг з 95-ї бригади: Кіборгами слід було б називати й бійців у Луганському аеропорту, Дебальцевому, Іловайську…».

3. Наталія Щербина, стаття «5-річна донька посивіла, коли тато потрапив у полон, — одкровення дружини АТОшника».

Номінація «Чернігівщина та ЄС»:

1. Андрій Кужель, стаття «Європейські ринки стають ближчими для підприємців Чернігівщини».

2. Віра Лобановська, стаття «До благополучної Європи за корисним досвідом».

Друге та третє місця за кількістю балів у цій номінації посіли статті Віри Лобановської, а низка інших поданих матеріалів не сповна відповідають заданій тематиці. Отже, за рішенням оргкомітету, у другому етапі тут змагатимуться лише два претенденти.

На номінацію «Чернігівщина майбутнього», на жаль, було подано лише два матеріали. Втім, на думку членів оргкомітету, і вони не відповідають її тематиці. Тому переможця у цій номінації не визначено — і у другому етапі конкурсу участі вона не братиме.

Матеріали переможців першого етапу конкурсу будуть оприлюднені в Інтернет-виданнях «Свобода.ФМ», «Час Чернігівський» та на офіційному веб-сайті Чернігівської ОДА17, 18 та 19 травня. Одночасно на ФБ-сторінці «МедіаЧЕ» відкриватиметься голосування, яке триватиме до 17 години 1 червня.

Закликаємо усіх, хто цікавиться місцевим інформпростором та журналістикою, проголосувати за вподобані матеріали.

Конкурс «МедіаЧе» приурочено до прийдешнього Дня журналіста. Організатори — обласна організація Національної спілки журналістів, Асоціація регіональних ЗМІ, «Професійна спілка працівників мас-медіа міста Чернігова» Всеукраїнської «Незалежної медіа-профспілки України» та Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської обласної державної адміністрації.

Оргкомітет конкурсу «МедіаЧе»