back

У селі Вишневе Ріпкинського району відкрито дитячий садок

27-12-2011 | 14:00

27 грудня відбулось урочисте відкриття дошкільного навчального закладу у селі Вишневе Ріпкинського району Чернігівської області.

Протягом поточного року загалом на Чернігівщині відкрито 26 дошкільних навчальних закладів, розпочали роботу 22 додаткові групи на базі вже діючих.

Розділити радість свята з жителями Вишневого і навколишніх сіл прибули Віктор Тканко – заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації, Михайло Чечетов – народний депутат України, Анатолій Заліський – начальник управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації, Петро Головач – голова Ріпкинської районної державної адміністрації, Віктор Бугай – голова Ріпкинської районної ради, представники громадськості.

На подвір’ї садочка було людно. Тим більш приємно було говорити Віктору Тканку з сільською громадою про те, що поточний рік був значущим для освітян, бо згідно з Указом Президента України Віктора Януковича він був проголошений Роком освіти та інформаційного суспільства. Далі заступник голови облдержадміністрації зазначив: «Питання розвитку дошкілля стало пріоритетним і в діяльності місцевих органів виконавчої влади та місцевого самоврядування. Одна із чотирьох регіональних освітянських програм, реалізацію яких розпочали у цьому році, – розвитку дошкільної освіти. Програмою передбачено відкриття 90 дитячих садків та 55 додаткових груп на базі діючих дошкільних навчальних закладів. Маємо сьогодні чудову нагоду продовжити естафету добрих справ відкриттям першого в районі дошкільного закладу у сільській місцевості. Сподіваємося, що ця подія стане поштовхом до відкриття садочків і в інших селах Ріпкинського району». Від імені голови облдержадміністрації Володимира Хоменка Віктор Тканко привітав присутніх з новорічними і різдвяними святами, вручив почесні нагороди.

Народний депутат України Михайло Чечетов привітав учасників свята з приємною подією у житті сільчан і наголосив, що розвиток дошкільної освіти Президент України розглядає як одне з першочергових завдань для виховання майбутнього України.

Дитячому садку гості передали подарунки – новий котел для опалення, холодильник, пральну машину, іграшки, солодощі, тощо – від облдержадміністрації, народних депутатів України Едуарда Прутніка і Михайла Чечетова, районної влади, підприємств Ріпкнищини.

Голова райдержадміністрації Петро Головач, сільський голова Вишневого Раїса Приходько подякували гостям за підтримку у підготовці до відкриття дитячого садка і подарунки. Вони запросили гостей оглянути дитсадок і школу.

А дітлахи з педагогами показали присутнім театралізовану казку «Рукавичка», бо саме таку назву вони вибрали для свого дошкільного навчального закладу.Управління у справах преси
та інформації облдержадміністрації