back

Обласна влада працює над поліпшенням умов для онкохворих

13-05-2016 | 10:53

Із робочим візитом до Чернігівського обласного онкологічного диспансеру 11 травня завітала заступник голови – керівник апарату обласної державної адміністрації Наталія Романова.

Вона не перший рік тісно співпрацює з медичними закладами та громадськими організаціями у питаннях подолання захворювань та забезпечення медичним оснащенням.

У межах заходу Наталія Андріївна ознайомилася зі станом надання медичної допомоги хворим, відвідала нещодавно створений денний стаціонар та профільні відділення онкодиспансеру.

На її думку, медичний заклад зробив слушні кроки вперед задля головного – він працює і розвивається на потребу пацієнтам, максимально докладає зусиль щодо забезпечення їх ліками, необхідним обладнанням, лікуванням у комфортних умовах. До того ж паралельно розвивається фаховість медиків, які постійно опановують та впроваджують в свою практику новітні методики й технології.

Втім суттєвим стримуючим фактором розвитку бюджетної структури є скромне державне фінансування. Проте, за словами Наталії Романової, попри всі проблеми й труднощі галузі медицини, обласна влада разом із профільним міністерством працює над тим, щоб потреби онкохворих були задоволені.

Під час обговорення проблем медичної сфери наголошувалося і на забезпеченні денного стаціонару онкодиспансеру спеціальними кріслами.

Головний лікар Чернігівського обласного онкодиспансеру Валерій Зуб зазначив, що такі робочі зустрічі вкрай важливі, адже вони дозволяють всім ланкам, що опікуються потребами онкохворих, бути не тільки в курсі їх потреб, бачити реальний стан речей, а і спільно вирішувати досить проблемні питання.

Управління охорони здоров’я облдержадміністрації