back

Чернігівщина долучається до міжнародного спортивного марафону

11-05-2016 | 17:02

У вересні 2016 року в Чернігові планується проведення міжнародного спортивно-масового заходу «Чернігів – Нова Пошта – Напівмарафон 2016».

Основні аспекти цієї яскравої масштабної події обговорили члени організаційного комітету 11 травня на засіданні під головуванням заступника голови – керівника апарату облдержадміністрації Наталії Романової.

– Чернігівщина – гостинний край, багатий на спортивні традиції, в тому числі і олімпійські. Ми завжди вітаємо акції, які пропагують здоровий спосіб життя та спортивну культуру, а також сприяють новим міжнародним зв’язкам, – зазначила Наталія Романова у своєму зверненні до організаторів конкурсу.

Останнім часом спортивно-масові бігові заходи набувають популярності в суспільстві і мають великий вплив на життя українців. Наші земляки завжди радо беруть участь у подібних акціях. Адже недарма Чернігів має імідж спортивного міста.

Цього разу до бігового марафону організатори планують залучити велику кількість людей різної вікової категорії. Зокрема, передбачені естафети і для самих юних бігунів.

У заході братимуть участь як професійні спортсмени, так і інші бажаючі спробувати свої сили на різних бігових дистанціях. На змагання будуть запрошені легкоатлети з різних куточків України, а також із-за кордону. Єдина обов’язкова вимога до всіх учасників – задовільний стан здоров’я. Кожен бажаючий повинен буде надати відповідну довідку від лікаря з дозволом на участь у забігу.

У ході обговорення заступник голови – керівник апарата облдержадміністрації акцентувала увагу присутніх на необхідності залучення до спортивно-масового заходу людей з особливими потребами.

Окрім марафону та естафет, оргкомітет обговорив пропозиції до культурно-розважальної програми для жителів і гостей Чернігова.

Значну увагу учасники засідання приділили питанням безпеки людей, охорони правопорядку та збереження чистоти довкілля.


Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації