back

Новий дитсадок у Старому Білоусі

11-05-2016 | 16:54

Сьогодні, 11 травня, у приміському до обласного центру селі Старий Білоус відбулася довгоочікувана подія – урочисте відкриття дошкільного навчального закладу. Дитсадок «Зернятко» реконструйовано з приміщення, в якому раніше була школа. Капітально відбудована споруда, оснащена всім необхідним сучасним устаткуванням, у трьох своїх групах зможе забезпечити дошкільною освітою п’ятдесят дітей.

З нагоди урочистого відкриття, крім батьків, малечі та колективу закладу, до Старого Білоусу завітали, зокрема, голова Чернігівської облдержадміністрації Валерій Куліч, начальник Управління освіти і науки Чернігівської ОДА Микола Конопацький, голови Чернігівської РДА Віктор Корж та районної ради Олександр Ларченко, сільський голова Микола Нехай і директор підприємства-забудовника «Чернігівське РСУ» Сергій Замокін. Також учасником заходу став фактично ініціатор будівництва – Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко, який до обрання на цю посаду, будучи народним депутатом України, представляв у парламенті інтереси громади 206-го виборчого округу, до якого, зокрема, входить Старий Білоус.

«Коли ми приїздили сюди ще минулого року і дивилися на ті два сараї, що тут стояли – то й не вірилося навіть, що за такий короткий термін можна все відбудувати і облаштувати. Але спільними зусиллями, залучивши понад 7 мільйонів гривень коштів як Державного, так і місцевого бюджетів, разом нам таки вдалося створити чудовий дитячий садочок. Тому вітаю з цим усіх батьків, дітей, педагогічний колектив і бажаю наповнювати цей заклад, розширювати його, розвиватися і поліпшувати демографічну ситуацію», – із промовою такого змісту звернувся до присутніх на заході голова ОДА Валерій Куліч.

Після короткої концертної програми у виконанні дошкільнят і учнів місцевої школи, відбулося урочисте перерізування стрічки та оглядини комплексу дошкільного навчального закладу «Зернятко» Старобілоуської сільської ради Чернігівського району.Прес-служба облдержадміністрації