back

Голова облдержадміністрації Володимир Хоменко провів виїзну нараду у Любечі

12-01-2012 | 17:58

12 січня в рамках робочої поїздки до Ріпкинського району під головуванням голови обласної державної адміністрації Володимира Хоменка відбулася чергова виїзна робоча нарада з питань розбудови історико-археологічного музейного комплексу «Древній Любеч».

Учасники наради оглянули об’єкти історико-археологічного музейного комплексу «Древній Любеч» та поінформували голову облдержадміністрації щодо виконання доручень попередніх виїзних нарад, окреслили наступні кроки по реалізації поставлених завдань.

За словами Володимира Хоменка, усі роботі, намічені на минулий рік, в основному виконані і зараз головна робота – це виготовлення проектно-кошторисної документації для підготовки більш значних обсягів робіт на майбутнє.

Голова облдержадміністрації підкреслив, що в кінцевому результаті буде відновлено будови на Замковій горі, завершено реконструкцію та музеїфікацію Кам’яниці Полуботка та ближньої печери Антонія Печерського, виконано роботи по благоустрою території тощо.

«Цей проект дасть нам можливість в більш широкому світлі розгорнути всю історію Любеча для залучення туристів і забезпечення його соціально-культурного розвитку.

Древній Любеч – це місце, де перетиналися події, що значною мірою впливали на творення нашої держави в такому вигляді, якою вона є зараз.

Відтворення нами того, що було – це шана і дяка нашим предкам та урок нам для того, щоб ми брали у майбутнє найкраще з того, що вони робили», - наголосив керівник області.Прес-служба облдержадміністрації