back

У світлі дні відходять світлі душі. Чернігівці вшанували пам'ять Михайла Коцюбинського

25-04-2016 | 13:09

Щорічно в день смерті видатного українського письменника Михайла Михайловича Коцюбинського шанувальники його таланту та прихильники громадянської позиції письменника приходять до його могили, щоб вклонитися видатному майстру слова.

Саме у Чернігові пройшли п’ятнадцять дуже плідних у творчому сенсі років його життя, саме тут і до сьогодні радо приймає митців садиба класика української літератури. Саме тут, на Болдиній горі, він і заповів себе поховати.

Сьогодні, в день 103-ої річниці від дня смерті письменника скласти шану його світлій пам’яті прийшли представники обласної та міської влади, зокрема заступник голови — керівник апарату облдержадміністрації Наталія Романова, заступник голови обласної ради Арсен Дідур та заступник міського голови Олександр Ломако, родичі майстра слова і поціновувавачі його творчості.

— Земне життя письменника зупинилося у світлий день – на Великдень 25 квітня 1913 року. Це, за словами Михайла Грушевського, був сумний Великдень для України, для родини, для друзів. У такі світлі дні відходять в інші світи світлі душі, — зауважила Наталія Романова. — Нехай утішає нас віра в те, що творча сила народного духу не зникне ніколи безслідно, а його праця сіятиме над нами провідною зорею.

Присутні згадали твори Сонцепоклонника, а священник храму Михайла і Федора отець Олег відправив заупокійну літію.


Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації