back

Змагання на кращий матеріал серед журналістів Чернігівщини — на конкурсі «МедіаЧе»

12-04-2016 | 14:00

Сьогодні, 12 квітня, стартує конкурс журналістських робіт для медійників Чернігівщини — «МедіаЧе». Штатні журналісти та фрілансери запрошуються взяти участь та позмагатися за звання найкращого у чотирьох номінаціях.

Переможці конкурсу отримають визнання та славу, а понад те — грошові премії у розмірі 2000 гривень.

Конкурс «МедіаЧе» проводиться у таких номінаціях:

● «Чернігівщина та ЄС»;
● «Децентралізація на Чернігівщині»;
● «Чернігівщина патріотична»;
● «Чернігівщина майбутнього».

На конкурс приймаються текстові та аудіовізуальні матеріали, оприлюднені у пресі, в інтернет-виданнях, на телебаченні та радіо з 15 квітня 2015 року до 15 квітня 2016 року.

Заявки на участь слід подавати до кінця дня 1 травня на адресу електронної пошти [email protected] з темою «МедіаЧе 2016».

Для матеріалів, оприлюднених в Інтернет-виданнях, надається активне гіперпосилання на матеріал; для матеріалів з друкованих ЗМІ — текст та сканована сторінка газети, для матеріалів телерадіоорганізацій — посилання на аудіо- чи відеозапис, завантажений на Youtube, та скан-копія ефірної довідки. Також у заявці слід вказати прізвище та ім’я автора, контактні дані та номінацію, на яку подається матеріал.

Переможців конкурсу буде визначено у два етапи. Спочатку оргкомітет відбере по три найкращі матеріали у кожній з номінацій. На другому етапі остаточних переможців визначить відкрите голосування у соцмережі Facebook.

Конкурс «МедіаЧе» приурочено до прийдешнього Дня журналіста. Організатори — обласна організація Національної спілки журналістів, Асоціація регіональних ЗМІ, «Професійна спілка працівників мас-медіа міста Чернігова» Всеукраїнської «Незалежної медіа-профспілки України» та Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської обласної державної адміністрації.

Положення про конкурс журналістських робіт «МедіаЧе» з детальними умовами та описом номінацій оприлюднене на сайтах Чернігівської ОДА, «Свобода.ФМ» та «Час Чернігівський».

Оргкомітет конкурсу «МедіаЧе»