back

Зробимо нашу область комфортною для проживання

11-04-2016 | 15:55

Про те, як здійснюється благоустрій на Чернігівщині цієї весни, говорили сьогодні на прес-брифінгу в облдержадміністрації.

Як зазначив директор Департаменту житлово-комунального господарства, регіонального розвитку та інфраструктури облдержадміністрації Юрій Євтушенко, у населених пунктах області вже розпочато роботи з благоустрою і озеленення. Проводиться також прибирання прилеглих до доріг територій, особливо на в’їздах та виїздах з населених пунктів, ліквідовуються стихійні та масові сміттєзвалища.

Цьогоріч планується висадити більш ніж 70 тисяч дерев та кущів, облаштувати нові газони та квітники. До кінця квітня обіцяють упорядкувати парки та сквери, прибудинкові території, дитячі та спортивні майданчики. Традиційно впорядкують пам’ятники та пам’ятні знаки, а також могили загиблих героїв. Особливу увагу приділять вшануванню пам’яті загиблих учасників антитерористичної операції.

За інформацією начальника управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради Ярослава Куца, у Чернігові наразі активно проходить квітневий місячник з благоустрою. Вже зроблено чимало. На 16-те квітня заплановано загальноміський суботник. Ярослав Куц завірив, що дії всіх відповідних служб скоординовано. Проте він висловив прохання до громадських об’єднань та ініціативних груп громадян заздалегідь повідомляти про проведення прибирань територій в мікрорайонах міста для можливого надання технічної допомоги та вчасного вивозу сміття. Також він зауважив на необхідності узгоджувати місця для висадки дерев та обов’язково передавати ці дерева на баланс міським службам для подальшого догляду за ними. Контактний телефон управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради: 4-31-89.

Сьогоднішній прес-брифінг вкотре став підтвердженням, що задля гарних справ об’єднуються зусилля як влади, так і широкого кола громадськості. Представники громадської організації «Let's do it, Ukraine» Вікторія Богдан та Дарина Сиропара, які є, відповідно, обласним та Чернігівським міським координатором проведення Всеукраїнської акції «Зробимо Україну чистою разом», під час брифінгу розповіли, які заходи на Чернігівщині пропонує їх організація.

Цього року акція відбудеться 23 квітня у 13-ти містах області. Це буде як прибирання території, так і комплекс розважально-пізнавальних та концертних програм. На переконання координаторів акції, такий формат заходу має зацікавити громадян, особливо молодь. Крім того, подібні акції з благоустрою мають на меті не лише прибирання. У першу чергу, вони покликані змінювати свідомість людей, формувати чітку позицію, що лише спільними зусиллями кожного громадянина можна зробити свій населений пункт і країну в цілому чистими, квітучими і комфортними для проживання.

Головна локація акції в Чернігові – Центральний парк культури та відпочинку. Початок – 23 квітня о 10:00.

Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації