back

«Дивосвіт» готується до літнього оздоровлення дітей

08-04-2016 | 09:18

Поки в закладах освіти триває навчальний процес, оздоровчі заклади області вже ретельно готуються прийняти школярів на літній відпочинок.

Питання організації якісного, комфортного, змістовного, безпечного оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2016 року активно та послідовно відпрацьовується керівництвом облдержадміністрації.

Нещодавно заступник голови-керівник апарату ОДА Наталія Романова та директор Департаменту сім’ї, молоді та спорту Ніна Лемеш відвідали обласний комунальний дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Дивосвіт», з метою перевірки готовності закладу до оздоровчого сезону.

Наталія Андріївна та Ніна Петрівна ознайомилися з ходом капітального ремонту їдальні закладу, оглянули відремонтовані в минулому році душові кімнати, побували в кімнатах для проживання дітей.

Під час робочої поїздки обговорено можливості проведення вкрай необхідного ремонту спального будиночку № 5. На ці потреби планується використати близько 90 тисяч гривень.

Керівник закладу Андрій Ільєнко розповів, що на завершення ремонту їдальні цього року з обласного бюджету виділено більше мільйона гривень.

До слова у березні цього року придбано холодильну шафу та інше обладнання. Проведення торгів через систему ProZorro дозволило зекономити 23 тисяч гривень. Заощаджені кошти будуть використані на облаштування сучасного ігрового майданчика.

Всі заплановані ремонтні роботи необхідно провести оперативно та якісно. Часу залишилось небагато, тому попрацювати необхідно напружено. Заклад має зустріти діток охайним, комфортним, насиченим змістовною та цікавою програмою відпочинку, — наголосила Наталія Романова.

Довідково: У 2015 році в «Дивосвіті» оздоровлено 281 дитину з 15 районів Чернігівщини, з Київської, Полтавської та Луганської областей.

Діти були забезпечені якісним п’ятиразовим харчуванням. З ними працювали досвідчені вихователі. Проводились численні цікаві заходи, зокрема «Козькі розваги», «Я люблю Україну», «Дивосвіт» має таланти», Олімпійські дні за участі видатних спортсменів Чернігівщини, та багато іншого. Заклад знаходиться на березі річки Снов.

За інформацією Департаменту сім'ї, молоді та спорту облдержадміністрації