back

З турботою про дітей

06-04-2016 | 11:19

Вчора перший заступник голови облдержадміністрації Леонід Сахневич та начальник Управління освіти і науки Микола Конопацький у рамках робочої поїздки по Новгород-Сіверському району відвідали Краснохутірську загальноосвітню школу-інтернат для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Під час свого візиту посадовці ознайомились з матеріально-технічною базою закладу, оглянули навчальні кабінети, підсобне господарство, зустрілися з педагогічним колективом та поспілкувалися з вихованцями школи-інтернату.

Слід зазначити, що кошти, зароблені від діяльності підсобного господарства школи-інтернату та вирощені там же овочі значно здешевлюють вартість харчування дітей у закладі.

У літній період на базі школи-інтернату працює позаміський табір «Лісова казка», де відпочивають та оздоровлюються вихованці не лише Краснохутіської, а й інших загальноосвітніх шкіл-інтернатів області.

Леонід Сахневич та Микола Конопацький ознайомились зі станом підготовки до літньої оздоровчої компанії у Краснохутірській школі-інтернаті.

За інформацією Управління освіти і науки облдержадміністрації