back

Володимир Хоменко відвідав спеціалізовані навчальні заклади Менського району

06-12-2011 | 16:20

6 грудня в рамках виїзного спільного засідання Громадської гуманітарної ради при голові облдержадміністрації у Менському районі голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко, голова обласної ради Анатолій Мельник та члени Ради відвідали Березнянську спеціальну загальноосвітню школу-інтернат I-II ступенів, де перебуває 104 дитини з особливими потребами.

Вони ознайомилися з матеріально-технічною базою закладу, оглянули кабінет інтенсивної педагогічної корекції та соціально-побутового орієнтування, виставки творчих робіт вихованців закладу.

Під час зустрічі з педагогічним колективом, голова облдержадміністрації привітав присутніх з 50-річним ювілеєм навчального закладу.

Він зазначив, що за час існування інтернату в ньому сформувались багаті традиції та накопичився цінний досвід по підготовці дітей з особливостями психофізичного розвитку до повноцінної інтеграції в соціум.

Для надання освітніх послуг високої якості в закладі є все необхідне: досвідчені кадри, якісна матеріально-технічна та навчально-методична бази, відношення персоналу до своїх підопічних, що помітно вирізняє інтернат серед інших освітніх установ регіону.

А до 50-річчя школи від керівника області педагогічні працівники отримали відзнаки облдержадміністрації, школа-інтернат – корекційне обладнання і мобільний комп’ютерний клас, а діти напередодні Дня Святого Миколая – солодкі смачні подарунки.
А у с. Степанівка відбулося ознайомлення з матеріально-технічною базою та роботою Степанівського міжшкільного навчально-виробничого комбінату, який є ресурсним центром шкільних освітніх округів.Прес-служба облдержадміністрації