back

Відкриття ХХІV Міжнародного фестивалю «Слов’янські театральні зустрічі»

18-03-2016 | 16:13

У Чернігівському обласному академічному українському музично-драматичному театру імені Т. Шевченка відбулася знакова для всіх шанувальників театрального мистецтва краю подія — відкриття ХХІV Міжнародного фестивалю «Слов’янські театральні зустрічі».

Участь у відкритті фестивалю взяв перший заступник голови ОДА Леонід Сахневич.

Починаючи з 2001 року, коли фестиваль отримав статус Міжнародного, до участі у ньому запрошуються театральні колективи з України, Білорусі, Польщі, Росії та слов’яномовні прибалтійські театри.

У цьогорічному фестивалі «Слов’янські театральні зустрічі» візьмуть участь 11 театральних колективів з України, Білорусі, Польщі: два театри зі столиці України — Національний академічний театр оперети та академічний Молодий театр, а також драмтеатри з Полтави, Херсону, Ніжина, Кіровограду, Дніпропетровська і Луцька; білоруські митці з Бреста та Гомеля, польські майстри театрального мистецтва з Варшави.

У програмі фестивалю представлені як класичні твори, так і роботи сучасних драматургів різноманітних жанрів — від трагедії до комедійних вистав.

27 березня, до Міжнародного дня театру Чернігівський обласний театр запрошує на святкову програму «Нам — 90», присвячену ювілею театру.

Прем’єрною виставою «Остання любов гетьмана» Полтавського обласного українського музично-драматичного театру ім. М.В. Гоголя фестиваль розпочав свою роботу.Департамент інформаційної діяльності

та комунікацій з громадськістю ОДА