back

Зустріч Наталії Романової з головами комітетів Громадської ради

17-03-2016 | 10:14

16 березня відбулося засідання голів комітетів Громадської ради при Чернігівській ОДА. У засіданні взяла участь заступник голови — керівник апарату ОДА Наталія Романова.

Під час спілкування Наталія Романова зазначила, що протягом багатьох років працювала у третьому секторі, тому їй знайомі проблеми громадських організацій та труднощі під час роботи із державними службовцями.

Як відмітила посадовець, за останній тиждень відбулось спілкування із деякими представниками громадськості та ознайомлення з частиною нагальних проблем, які піднімає громадськість.

Наталія Романова відповіла на запитання голів комітетів Громадської ради, які цікавились питаннями реформування медичної, освітньої галузей, кадровою політикою тощо. Голови комітетів поінформували про проекти, над реалізацією яких нині працює Громадська рада, та домовились про співпрацю в їх реалізації.

«Вимагаючи від влади працювати відкрито і прозоро, звертаюсь до громадських організацій також зі свого боку працювати публічно, відкрито, напрацьовувати авторитет» — зауважила у кінці розмови Наталія Романова.

 

Департамент інформаційної діяльності 
та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації