back

Волонтери «Серце до серця» допомогли дитячій лікарні

17-03-2016 | 09:19

Завдяки всеукраїнському благодійному фонду «Серце до серця» вчора, 16 березня, реанімаційне відділення обласної дитячої лікарні отримало 490 шприців Перфузор 50 мілілітрів з голкою для забору медикаментів. Це обладнання забезпечує надточне дозування лікарських препаратів немовлятам. Для пацієнтів застосування цих шприців буде безкоштовним.

— Це дуже серйозна допомога для слабких новонароджених, травмованих дітей віком до одного місяця. Завдяки цим шприцам лікарі зможуть правильно дозувати препарати і сприяти швидкому одужанню найменших пацієнтів, — наголосив головний лікар обласної дитячої лікарні Олександр Карета.

Майже сорока волонтерам з восьми районів області вдалося минулого року під час традиційної всеукраїнської акції «Врятуй життя дитини» зібрати 9 тисяч 800 гривень. Тож на ці кошти і придбано дорогі шприці.

— Наші волонтери – це чесні та порядні молоді люди, переважно студенти. Кожен з них має свій ідентифікатор, який підтверджує його участь в акції, — зазначила Ірина Сімонова, регіональний представник благодійного фонду.

До речі, це не перша допомога цьому лікарняному закладу. Наразі тут уже працює офтальмологічне та інше обладнання, придбане на кошти, зібрані під час минулорічних акцій «Серце до серця».

Благодійна акція відбудеться і цього року. Вона триватиме з 4 до 24 квітня.

Тож, шановні громадяни, не залишайтесь байдужими, приєднуйтесь до благодійної справи.
Департамент інформаційної діяльності 
та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації