back

Латвійці знову допомогли Чернігівському військовому шпиталю

16-03-2016 | 17:17

За допомогою Асоціації муніципалітетів Латвії та латвійського Червоного Хреста Чернігівський військовий шпиталь отримав медичне обладнання.

А саме: 14 механічних тонометрів LD-70 та парафармалінову камеру.

Загальна сума допомоги — більше 22 тисяч гривень.

Під час офіційної передачі обладнання були присутні заступник голови — керівник апарату ОДА Наталія Романова, голова обласного Товариства Червоного Хреста Оксана Мудра, керівник військового госпіталю Олександр Слісаренко.Нагадаємо, на початку цього року військовий шпиталь за посередництва Товариства Червоного Хреста вже отримав три апарати штучного дихання, щільову лампу для лікування поранень очей, ліки на суму близько 200 тисяч гривень. Тоді допомогу майже на мільйон гривень теж надали 67 муніципалітетів Латвії, в тому числі місто Огре, яке є побратимом Чернігова.У рамках цього проекту отримав допомогу також й Ізюмський шпиталь.

Детальніше про це можна прочитати тут.

Як зазначив Олександр Слісаренко саме апарати штучного дихання та латвійські медикаменти стали в нагоді під час серйозної епідемії грипу. Можливо, саме завдяки ним і було врятовано не одне життя.

Загалом проект такої співпраці ініційовано Віце-президентом Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи, а віднедавна заступником голови ОДА Наталією Романовою та підтриманий головою делегації Латвії в Конгресі Андрісом Яунсленісом.


Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації