back

Новопризначені заступники голови ОДА прагнуть працювати єдиною командою однодумців

15-03-2016 | 12:47

Сьогодні, 15 березня, в обласній державній адміністрації з представниками засобів масової інформації спілкувалися новопризначені заступники голови ОДА Сергій Сергієнко та Наталія Романова.

Коротко окресливши свій професійний життєвий шлях, Сергій Сергієнко зауважив, що для нього є важливим особиста можливість долучатися до впровадження реформ, які наразі тривають у країні. Все його життя пов’язане з Чернігівщиною, у минулому він був депутатом Новгород-Сіверської районної ради, наразі очолює фракцію БПП в обласній раді. Тож для нього є зрозумілими нагальні проблеми як області в цілому, так і районної та сільської ланки.

Сергій Сергієнко відтепер курує в облдержадміністрації сферу будівництва, промисловості, транспорту та зв’язку, містобудування та архітектури, цивільного захисту населення та оборонної роботи. Тож він окреслив ряд питань, які потребують нагального вирішення. А це і завершення будівництва недобудованих об’єктів, і впровадження програми переходу на альтернативні види палива, чіткий контроль за якістю транспортних і пасажирських перевезень, ряд питань, пов’язаних з безпекою населення.

- Необхідно відійти від популістських рішень. В усьому має бути виважений державницький підхід і врахування громадської думки, – так визначив свою позицію Сергій Сергієнко.

Наталія Романова, яка є заступником голови – керівником апарату облдержадміністрації, зауважила, що вона в області людина не нова і розуміється на проблемах гуманітарної та соціальної сфери, які відтепер у її віданні. Адже вона у 2006-2010 роках очолювала обласну раду. Має 10-річний досвід роботи в міжнародних організаціях, який є для неї певним дороговказом. Тепер освітянська, медична, сімейна, молодіжна та спортивна галузі, сфера соціального захисту населення, служба у справах дітей мають свого куратора.

- Головне: правильно, якісно, орієнтовано на майбутнє здійснювати реформи, яких потребує як держава, так і наша область, – зазначила Наталія Романова.

При цьому вона переконана, що головною метою впровадження реформ має бути надання громадянам якісних послуг у всіх сферах життєдіяльності. На думку Наталії Романової, важливим є забезпечення відкритості влади, прийняття важливих для області рішень з обов’язковим урахуванням позиції громадськості.

Заступники голови облдержадміністрації висловили свої наміри тісно співпрацювати із представниками засобів масової інформації задля об’єктивного висвітлення інформації стосовно життя області та оперативного вирішення нагальних проблем.

Також вони зазначили, що будуть продовжувати свою волонтерську діяльність задля підтримки бійців, які захищають нашу країну на її сході.

Наталія Романова і Сергій Сергієнко запевнили, що разом із головою ОДА Валерієм Кулічем та його першим заступником Леонідом Сахневичем будуть працювати єдиною командою однодумців для розвитку Чернігівщини.
Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації