back

Чернігівщина втратила ще одного захисника

10-03-2016 | 13:58

«Окупанти випустили по наших позиціях понад 60 мін різних калібрів. Під Авдіївкою ворог вів вогонь зі 122-мм САУ «Гвоздика». У Зайцевому незаконні збройні формування також двічі застосовували 82-мм міномети», - так полковник Олександр Мотузяник, речник Адміністрації Президента України з питань АТО інформував про ситуацію 5 березня під час прес-брифінгу в Українському кризовому медіа-центрі. Обстріли та збройні провокації бойовиків було зафіксовано також на Світлодарській дузі, в Майорську, в районі Донецького аеропорту. Та найбільш напруженою була ситуація у районах на південь та схід від Авдіївки. «Всього за минулу добу на Донецькому напрямку відбулося 37 ворожих обстрілів», - зазначив Олександр Мотузяник.

Саме ці обстріли забрали життя ще одного жителя нашої області — Юрія Мальцева.

Народився Юрій Петрович на Херсонщині та ще малим разом з сім’єю переїхав на батьківщину матері, у Коропський район. Тут вчився у школі, сюди ж повертався працювати, закінчивши Борзнянський сільськогосподарський технікум та після служби в армії.

На час, коли на сході України розгортались бойові дії, Юрій Мальцев був знятий з обліку у військкоматі. Проте, не бажаючи залишатись осторонь від долі країни, відновив свій військовий квиток, а 12 лютого 2015 року був мобілізований до лав збройних сил України.

Воював старшим солдатом, кулеметником військової частини В 2287. Чесно й самовіддано виконував свій військовий обов’язок.

Загинув 5 березня 2016 року внаслідок мінометного обстрілу опорного пункту українських військ у районі міста Авдіївка Донецької області.

Похований у селі Радичів Коропського району Чернігівської області.

Уся Чернігівщина разом з односельцями Юрія Мальцева скорботно схиляє голову перед світлою пам’яттю героя.

 

Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації