back

Реформи вимагають нових лідерів – Президент на зустрічі з делегацією Аспен Інституту

01-03-2016 | 07:52

Президент Петро Порошенко на зустрічі з делегацією Аспен Інституту на чолі з Віце-президентом інституту Еліотом Герсоном обговорив створення системи підготовки нових лідерів.

Президент наголосив на тому, що завдання імплементації реформ вимагають нових лідерів, і зараз відчувається певний дефіцит кадрів, які здатні взяти на себе відповідальність за втілення курсу реформ.

«Головне, що нам потрібно, – лідери відповідальні, патріотичні, порядні і професійні», – зазначив Петро Порошенко.

Глава держави зазначив, що за трохи більше ніж півтора роки його діяльності і більше року діяльності Уряду, незважаючи на низку недоліків, з точки зору реформ зроблено дуже багато. За його словами, в Уряді працюють представники, які дуже гідно представляють Аспен Інститут: «Вони є тими представниками, якими я пишаюся, що делегував і пропонував до складу Уряду. Жодної хвилини я не був розчарований в їх діяльності», – сказав Петро Порошенко.

У свою чергу, Віце-президент Аспен Інституту Еліот Герсон наголосив на тому, що їх заклад, який був заснований у США у 1950 році, зараз представлений в багатьох країнах світу і допомагає покращувати державне управління, посилювати роль громадянського суспільства, урядування як на місцевому, так й на державному рівнях для кожного звичайного громадянина. «Ми хочемо побудувати в Україні подібні системи, які працюють в США, поділитися нашими цінностями, покращити управління, посилити роль закону та ефективність боротьби з корупцією», – сказав Еліот Герсон.

Під час зустріч йшлося про можливість створення у Києві представництва Аспен Інституту та започаткування програм лідерства на базі цієї ініціативи.

У зустрічі взяли участь українські випускники програм Аспен Інституту, серед яких Віце-прем’єр-міністр України Генадій Зубко та Міністр фінансів України Наталя Яресько.

Прес-служба Президента України