back

Відбулися урочистості з нагоди Дня автомобіліста і дорожника

27-10-2011 | 11:33

Важко уявити собі сучасне життя, господарську діяльність та побут кожної людини без автомобільного транспорту. У цій важливій сфері економіки трудиться численна армія професіоналів, праця яких багато в чому визначає функціонування всіх галузей господарства та задовольняє потреби кожного громадянина.

27 жовтня кращі працівники транспортного комплексу та дорожнього господарства Чернігівщини зібралися на урочистості з нагоди Дня автомобіліста і дорожника. Вітав їх з професійним святом перший заступник голови облдержадміністрації Станіслав Прокопенко.

Виступаючи під час зібрання, він відмітив, що Чернігівщина є однією з найбільших за територією областей України, через яку проходить 7,7 тис. км доріг загального користування. У цьому році проведено значну роботу по покращенню автотранспортної інфраструктури області. Зокрема, проведено ремонт дороги у напрямку Чернігів–Славутич, капітальний ремонт мосту через річку Удай на автодорозі Прилуки-Варва-Обухів. В області зареєстровано понад 2 тис. перевізників, 404 з яких здійснюють пасажирські перевезення. За дев’ять місяців поточного року ними перевезено понад 1,7 млн. тонн вантажів та 52 млн. пасажирів.

Також Станіслав Прокопенко зазначив, що від майстерності та якості роботи дорожників, які забезпечують будівництво і ремонт доріг, залежить своєчасне здійснення перевезень та безпека пасажирів.

«Без відданості професії цих людей і їх почуття відповідальності за справу, неможливе повсякденне життя жителів Чернігівщини, - підкреслив він і побажав всім працівникам автомобільного транспорту та дорожнього господарства щастя, добробуту, нових трудових здобутків, міцного здоров’я і подальшої успішної та безаварійної роботи, додавши. - Нехай усі дороги будуть рівними і ведуть Вас до успіху».

З нагоди професійного свята кращім працівникам транспортного комплексу та дорожнього господарства Чернігівщини були вручені відзнаки облдержадміністрації і обласної ради.

Управління у справах преси та інформації облдержадміністрації