back

Першочергові завдання Бобровицького району: очисні споруди та житло для лікарів потужної ЦРЛ

19-02-2016 | 15:04

Формується перелік об’єктів будівництва та реконструкції, які будуть фінансуватися у 2016 році за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку.

Аби краще розібратися у нагальних потребах області перший заступник голови облдержадміністрації Леонід Сахневич у найближчі терміни відвідає усі райони.

Зокрема вчора, він, разом з начальником Управління охорони здоров’я ОДА Петром Гармашем, перебував з робочим візитом у Бобровицькому районі, де поспілкувався з представниками райдержадміністрації та керівництвом міста.У планах очільників району запропонувати першочергово внести до переліку об’єктів реконструкції та побудови два проекти.

Зокрема значних коштів потребує модернізація та належне утримання каналізаційних очисних споруд. З 1975 року місто користується каналізацією ПАТ «Бобровицький молокозавод».

Основна кількість нечистот, що акумулюється на очисних спорудах, — комунальні стоки від населення, організацій та установ.Інший важливий об’єкт — будівництво чотирьохквартирного будинку для лікарів Бобровицької центральної районної лікарні, з проектом якого ознайомився Леонід Сахневич.

Користуючись нагодою перший заступник голови ОДА оглянув і саму лікарню.

Варто зазначити, що медичний заклад є міжрайонним. Адже сюди приїжджають народжувати та оперуватися жителі різних районів Чернігівщини та й навіть Київської області.

По кількості пологів Бобровицька ЦРЛ на другому місці після Чернігівського району (810 пологів).Крім того, лікарня перша серед районних закладів отримала сертифікат на систему управління якістю згідно вимог ДСТУ ISO 9001:2009. Даний сертифікат визнаний у багатьох країнах світу та включає набір вимог до системи менеджменту якості.

Такий документ наразі лише один медичний заклад обласного центру.

— Районна лікарня має не лише хорошу матеріально-технічну базу, а й потужний кадровий потенціал. Тут працює 3 хірурги, 5 анестезіологів, та 7 акушерів-гінекологів. Колектив злагоджений та мотивований, — зауважив Леонід Сахневич, додаючи, — Облдержадміністрація зацікавлена, аби якісна медицина була доступна у всіх районних центрах. Саме тому розглядатиметься питання заохочення лікарів, зокрема через створення належного житлового фонду.


Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації