back

На Чернігівщині розпочала роботу Спільна українсько-російська демаркаційна комісія

25-10-2011 | 17:17

25 жовтня в рамках роботи п’ятого засідання Спільної українсько-російської демаркаційної комісії відбувся виїзд її членів безпосередньо на попередньо визначене місце установки першого прикордонного стовпа між Україною та Російською Федерацією, що знаходиться на території Сеньківської сільської ради Чернігівської області (Україна).

В роботі засідання взяли участь члени делегації України, Російської Федерації та Республіки Білорусь, представники прикордонних служб та інших державних органів. Як член демаркаційної комісії у засіданні взяв участь заступник голови-керівник апарату Чернігівської облдержадміністрації Микола Стрілець.

В ході роботи учасники засідання обговорили алгоритм взаємодії щодо встановлення і відкриття першого прикордонного знаку на українсько-російському кордоні, розглянули питання, пов’язані зі складанням протоколу-опису проходження лінії українсько-російського кордону та графічний проект встановлення прикордонних знаків.

Члени делегацій висловили свою впевненість в тому, що встановлення лінії державного кордону стане новою віхою в історії співпраці прикордонних регіонів.

«Символічним є те, що саме на цій історичній землі зібралися фахівці, практики у сфері облаштування державного кордону. Так склалося історично що наша область межує з двома державами - Російською Федерацією та Республікою Білорусь, які одночасно є не лише нашими добрими сусідами, але і стратегічними партнерами. Тому установка прикордонного знаку №1 на перетині кордонів трьох держав буде знаковою подією для Чернігівської області», – зазначив, звертаючись до присутніх, Микола Стрілець.

Він також відмітив, що питання облаштування державних кордонів перебуває на постійному контролі Президента України Віктора Януковича.

«У жовтні цього року в ході пленарного засідання Другого Україно-Російського міжрегіонального економічного форуму в Донецьку Глава держави висловив переконання щодо необхідності прискорення процесу демаркації україно-російського державного кордону та належного облаштування пунктів пропуску», - додав Микола Стрілець.Управління у справах преси та інформації облдержадміністрації