back

17-02-2016 16:20

Інформаційне повідомлення про громадське обговорення проекту звіту

про виконання у 2015 році  Програми оновлення та розвитку Менського зоопарку

загальнодержавного значення на 2011-2015 роки

Департаментом культури і туризму, національностей та релігій облдержадміністрації підготовлено проект звіту про виконання у 2015 році Програми оновлення та розвитку Менського зоопарку загальнодержавного значення на 2011-2015 роки.

Програма оновлення та розвитку Менського зоопарку загальнодержавного значення на 2011-2015 роки спрямована на забезпечення збалансованого (сталого) розвитку зоопарку, підтримання його належного функціонування в сфері природоохоронної науково-дослідної роботи в аспекті збереження різноманіття тваринного світу та культурно-просвітницької діяльності з урахуванням рекомендацій Української асоціації зоопарків та акваріумів.

Основною метою Програми є збереження Менського зоологічного парку загальнодержавного значення, як унікального об'єкта, природоохоронного, масово-освітнього значення та улюбленого місця відпочинку мешканців області.

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» від 03.11.2010 № 996 з метою залучення громадян до участі в управлінні державними справами, надання можливості для їх вільного доступу до інформації про діяльність облдержадміністрації, а також забезпечення гласності, відкритості та прозорості у її діяльності проект звіту про виконання у 2015 році обласної Програми проходитиме процедуру електронних консультацій з громадськістю з 17 лютого по 4 березня 2016 року.

Зауваження та пропозиції до проекту прийматимуться до 5 березня 2016 року за адресою: 14000, м. Чернігів, вул. Коцюбинського, 70, Департамент культури і туризму, національностей та релігій облдержадміністрації, тел. 77-46-33, е-пошта: dep@cult.gov.ua.

Контактна особа: Чегодаєва Валерія Павлівна, головний спеціаліст відділу розвитку туризму та музейної роботи управління туризму та охорони культурної спадщини Департаменту культури і туризму, національностей та релігій облдержадміністрації.

Звіт про результати обговорення буде оприлюднено на сайті облдержадміністрації в рубриці «Консультації з громадськістю» у строки, визначені законодавством.


Департамент культури і туризму, національностей

та релігій обласної державної адміністраціїЗвіт про виконання Програми оновлення та розвитку Менського зоопарку у 2015 році

Останні новини

Анонси

 

 

 

Погода