back

Відбулося засідання організаційного комітету з проведення обласного конкурсу «Благодійник року» імені Тарновських

28-11-2011 | 17:02

28 листопада заступник голови облдержадміністрації з гуманітарних та політико-правових питань Віктор Тканко провів засідання організаційного комітету з проведення обласного конкурсу «Благодійник року» імені меценатів Тарновських. Цей конкурс на Чернігівщині започатковано в 2008 році з метою поширення благодійницької діяльності та меценатства.

Учасники організаційного комітету розглянули та обговорили пропозиції претендентів на отримання звання «Благодійник року», які надійшли від громадських організацій, благодійних фондів, закладів освіти, науки, культури, охорони здоров’я, соціального захисту тощо. Слід зазначити, що цього року таких пропозицій надійшло 39, а це більше ніж торік.

Під час засідання було розглянуто кандидатури претендентів на перемогу в шести номінаціях: «Благодійник року — всеукраїнська бізнес-структура»; «Благодійник року — регіональна бізнес-структура»; «Благодійник року — неприбуткова організація»; «Благодійник року — приватна особа» (передбачає визначення трьох переможців); «Благодійник року — благодійник-початківець»; «Благодійник року — представник малого бізнесу».

Також оргкомітет визначив дату, час, форму та місце проведення урочистої церемонії нагородження переможців. Так цьогорічна церемонія нагородження переможців обласного конкурсу «Благодійник року» відбудеться 9 грудня 2011 року в приміщенні Молодіжного театру.

Управління у справах преси та інформації облдержадміністрації