back

Відбулася зустріч з випускниками Міжнародного інституту менеджменту

14-10-2011 | 14:18

14 жовтня заступник голови облдержадміністрації Віктор Тканко зустрівся з випускниками Міжнародного інституту менеджменту м. Київ, які завітали до Чернігова з метою вивчення інвестиційного процесу в регіоні.

На початку зустрічі Віктор Тканко ознайомив гостей з економічним та інвестиційним потенціалом Чернігівщини, акцентуючи увагу на унікальності регіону, який володіє вигідним географічним розташуванням, неповторними природними, рекреаційно-туристичним ресурсами.

Після презентації випускники мали змогу поставити запитання заступнику голови облдержадміністрації та отримали на них ґрунтовні та змістовні відповіді. Гості цікавилися розвитком річкового пароплавства, купівельною спроможністю населення, демографічними процесами в регіоні, співпрацею облдержадміністрації з інвесторами, розробкою інвестиційних проектів, співпрацею з інвестиційними компаніями тощо.

По завершенні плідного діалогу випускники інституту менеджменту подякували обласній державній адміністрації за організацію такої зустрічі і вирушили до національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній» для ознайомлення з історичними пам’ятками Чернігова.


Управління у справах преси та інформації
облдержадміністрації