back

Великозліївська школа знову з теплом

15-01-2016 | 08:19

Вчора, 14 січня, перший заступник голови ОДА Леонід Сахневич перевірив роботу нової котельні у селі Великий Зліїв Ріпкинського району.

Нагадаємо, що 27 грудня на території загальноосвітньої школи зазначеного населеного пункту стався вибух у технічній будівлі котельні. У результаті — зруйновано стіну приміщення, двері та 8 вікон. Причина вибуху встановлюється.

Місце події оглянуло керівництво області та району. Погодні умови не дозволяли чекати декілька тижнів для виготовлення нових твердопаливних котлів. Тож, щоб зберегти систему опалення та попередити ще більшу шкоду, було вирішено у найкоротші терміни встановити газову котельню. Усе необхідне обладнання було демонтовано в селі Авдіївка Сосницького району. Адже їх місцева школа має твердопаливні котли і не використовує газу.

Профільними управліннями на час робіт було продумано організацію навчання учнів Великозліївської ЗОШ у сусідніх селах. Втім, підрядник виконав роботи у стислі терміни. Майже по завершенню канікул, тобто в понеділок, 65 школярів повернуться за свої парти, — зазначає Леонід Сахневич.

Роботу нової котельні перевіряв і директор фірми-підрядника.

Тут працювала бригада з 5-8 осіб, яка демонтувала, перевезла та встановила обладнання. Наразі у класах +10 °C. Та за кілька днів приміщення прогріється до відповідної санітарним нормам температури, — каже директор ТОВ Виробничо-торгового підприємства «Перспект» Ігор Чернін.

Щодо оплати усіх робіт, то кошти виділятимуться з резервних фондів області та району.

Департамент інформаційної діяльності

та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації