back

Відкриття реконструйованої блочно-модульної котельні у Ковчинській ЗОШ

14-10-2011 | 14:19

14 жовтня у Куликівському районі відбулася знакова подія – відкриття блочно-модульної котельні у Ковчинській ЗОШ I-III ступенів.

В урочистій церемонії відкриття взяли участь перший заступник голови обласної державної адміністрації Станіслав Прокопенко, голова районної державної адміністрації Олег Шпак, депутати обласної ради від Партії регіонів Арсен Дідур та Віктор Труш.

Гості подарували навчальному закладу спортивно-туристичний інвентар, обладнання для кабінету лікувальної фізкультури, а дитячому садку – найсучасніші гарні меблі.

«Школа для дітей – це другий дім. А тому мені приємно, що в цьому домі діти почуватимуться комфортно», - зазначив перший заступник голови облдержадміністрації.

Він подякував керівництву району за активну позицію у реконструкції котельні та побажав учням успішного і цікавого навчального процесу.

Станіслав Прокопенко та голова райдержадміністрації Олег Шпак перерізали символічну стрічку запуску котельні, після чого пройшлися коридорами і класними кімнатами шкільного приміщення, відвідали дитячий садок та шкільний музей.

Також вони відвідали прийомну сім'ю Володимира та Світлани Козерецьких, які взяли на виховання двох дівчаток та вручили дітям подарунки – музичний центр і солодощі.

Потім Станіслав Прокопенко разом із головою райдержадміністрації Олегом Шпаком та депутатами обласної ради Арсеном Дідуром та Віктором Трушем побували на одному із провідних підприємств Куликівщини ПАТ «Куликівське молоко», де ознайомилися з роботою виробництва