back

Реструктуризація – на користь пацієнтам та медикам

06-01-2016 | 10:27

Враховуючи, що темпи поширення соціально небезпечних захворювань на Чернігівщині потребують особливої уваги з боку як влади, так і медиків, назріла необхідність створити в регіоні Територіальне медичне об’єднання, що займатиметься саме проблемами профілактики, лікування та реабілітації хворих із такими недугами.

«Спочатку ми об’єднаємо разом всі чотири протитуберкульозні диспансери – обласний, Бахмацький міжрайонний, Ніжинський та Прилуцький, – зазначив новопризначений головний лікар КЛПЗ «Обласний протитуберкульозний диспансер» Микола Дейкун, – а також обласний центр з профілактики та боротьби зі СНІДом. Варто приєднати до цієї структури і обласний шкірно-венерологічний диспансер. Причина такої реструктуризації очевидна – багато пацієнтів, хворих на туберкульоз, мають як дермато-венерологічні захворювання, так і є носіями вірусу імунодефіциту. Тому, якщо лікування таких хворих буде здійснюватися одразу за всіма цими напрямками, в перспективі епідемію соціально значущих захворювань на Чернігівщині можна буде взяти під суворий контроль. Це буде на користь і пацієнтам, і медикам, серед яких буде підтримуватися зв’язок у плані лікування того або іншого хворого».

Микола Дейкун також наголосив: із 5 січня 2016 року він приступає до роботи на новій посаді і одразу ж почне працювати над створенням Територіального медичного об’єднання.

На фото: головний лікар КЛПЗ «Обласний протитуберкульозний диспансер» Микола Дейкун.


За повідомленням прес-служби Управління охорони здоров’я облдержадміністрації