back

Опалювальний період в області проходить у штатному режимі — палива достатньо

04-01-2016 | 12:19

Як повідомляє Департамент житлово-комунального господарства та регіонального розвитку ОДА, наразі всі системи тепло-, енерго-, водопостачання і водовідведення постійно надають послуги споживачам.

Через погіршення погодних умов аварійні бригади працюють у посиленому режимі.

Бюджетні установи області мають необхідний запас твердого палива. Його кількість за останній тиждень збільшилися на майже 496 тонн та 278 тонн вугілля і торфу відповідно.

Під особливим контролем облдержадміністрації упродовж минулого року перебувало питання розрахунків за спожиті енергоносії. Так, рівень сплати за спожиту електроенергію всіма категоріями споживачів становить 96,7%. З поточними нарахуваннями населення сплатило більше 97%. Втім, загальний борг складає 18,5 мільйонів гривень, у тому числі за 2015 рік — близько 7 мільйонів.

Установи, які фінансуються з державного бюджету, мають рівень розрахунків 95,2%. Борг — три мільйони гривень; 2,6 мільйона — за минулий рік.

На 92% населення розрахувалося за спожитий природний газ. Бюджетні установи мають рівень розрахунків — майже 84%.

За оперативними даними у 2015 році підприємствами теплоенергетики та котельнями промислових підприємств, які надають теплову енергію, спожито природного газу на суму 518 мільйонів гривень, а сплачено — трохи більше 502 мільйонів.