back

«Менський сир» у десятці українських підприємств-експортерів молочної продукції до ЄС

30-12-2015 | 09:32

«10 українських виробників молочної продукції отримали дозвіл на експорт своєї продукції на ринок ЄС. Європейська комісія опублікувала остаточне рішення про включення наших компаній із виробництва молока і переробки молочних продуктів до офіційного списку затверджених експортерів у ЄС. З 10 січня 2016 року ці підприємства зможуть поставляти продукцію до Європейського Союзу», — зазначив Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко.

До загаданого переліку ввійшла Філія «Менський сир» ПП КФ «Прометей».

Такий дозвіл отримали і ТОВ «Люстдорф», ТОВ «Молочний дім», ПАТ «Житомирський маслозавод», Філія ПАТ «Яготинський маслозавод», «Яготинське для дітей», ПрАт «Лакталіс-Миколаїв», ТОВ «Гадячсир», Недригайлівський сирцех філії «Роменський молочний комбінат» ПП «Рось», Філія «Роменський молочний комбінат» ПП «Рось», ПАТ «Золотоніський маслоробний комбінат».

Варто зазначити, що доступ до європейського ринку відкриває широкі можливості для розвитку молочної галузі та стимулює виробників підвищувати якість продукції і модернізувати виробництво.

Олексій Павленко наголосив, що отримання європейських сертифікатів якості підтвердило відповідність української молочної продукції міжнародним нормам та стандартам, завдяки чому нам вдалося увійти на ринок ЄС і тим самим розширити експортний потенціал вітчизняного агросектору.

До того ж, європейські сертифікати дають можливість наростити експорт молочної продукції не тільки на європейський, а й на інші ринки, наприклад – Азії та Африки.

За інформацією прес-служби Мінагрополітики