back

Січневі пенсії 2016 року – напередодні Новорічних свят

28-12-2015 | 15:41

Більшість пенсіонерів області отримає пенсії за січень 2016 року вже найближчими днями, перед святкуванням Нового року.

Про це повідомили на прес-брифінгу в облдержадміністрації начальник головного управління Пенсійного фонду України в області Петро Кулініч та його заступник Марія Помилуйко.

Петро Кулініч зазначив, що 28 грудня буде профінансовано пенсії за січень 2016 року пенсіонерам, що одержують пенсійні виплати через відділення поштового зв’язку. Ті особи, яким зазвичай приносять пенсії поштою з 4 по 8 число, січневі виплати мають отримати вже до кінця цього року.

Керівник пенсійного фонду наголосив, що пенсіонерам варто врахувати такі передноворічні зміни і дочекатися листонош. Якщо ж через об’єктивні обставини хтось із пенсіонерів не отримає пенсію, хвилюватися не варто. Виплати будуть проведені вже з 5 січня наступного року.

Для тих, хто одержують пенсійні виплати через установи банків, фінансування пенсій за січень 2016 року буде проведено 29 грудня. Пенсіонери, які отримують пенсію з 4 по 23 число, будуть мати виплати на своїх картках також до Новорічних свят.

Таким чином, понад 198 тисячам пенсіонерів області до кінця року буде виплачено пенсію на суму майже 341 мільйон гривень.

Для тих же, хто зазвичай отримують пенсії через пошту з 9 по 25 число та через банки 24-25 числа, ніяких змін не буде. Ці пенсіонери отримають січневі виплати у звичайні строки.

Очільники пенсійного фонду наголосили, що їх установою відпрацьовані всі питання щодо тимчасового нововведення із виплатою пенсій. Зокрема все узгоджено з Укрпоштою. Тож виплати мають відбутися вчасно, як і заплановано.
Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації