back

Ми молимося за мир в Україні – Президент зустрівся з Єрусалимським Патріархом

24-12-2015 | 07:56

В рамках державного візиту до Ізраїлю Президент України Петро Порошенко відвідав Святе місто Єрусалим, де зустрівся з Патріархом Святого Граду Єрусалиму і всієї Палестини, Сирії, Аравії, всього Зайордання Теофілом ІІІ.

«Ми молимося за мир в Україні і Ваша допомога важлива для нас», - сказав Президент під час зустрічі з Єрусалимським Патріархом, яка відбулася після відвідання Президентом української волонтерки-медика Яни Зінкевич, яка знаходиться на лікуванні в Ізраїлі.

Глава Української держави під час зустрічі з Патріархом наголосив, що Україна зацікавлена у відновленні міжцерковного діалогу.

Петро Порошенко також відзначив важливу історичну роль, яку в різні часи відігравала Єрусалимська Православна Церква у збереженні та поширенні християнських цінностей в Україні. Він також наголосив, що для багатьох українців Єрусалим є центром православного паломництва.

В свою чергу Патріарх Єрусалимський Теофіл ІІІ відзначив «глибинні, укорінені у віках відносини між Патріархатом та Україною». «Ми особливо молимося за долю Православної Церкви в Україні та відновлення її єдності, бо єдність необхідна для добробуту держави», - сказав він.

Патріарх також наголосив, що «успішне вирішення усіх проблем полягає у єдності». «Ми служимо людям і у радості, і у стражданні, де б вони не знаходилися, та готові зробити наш внесок у відновлення миру та досягнення примирення», - сказав Єрусалимський Патріарх.

Президент разом з дружиною та дітьми також відвідав Храм Гроба Господнього, де спільно з Єрусалимським Патріархом помолився за єдність Української Православної Церкви та мир в Україні.

У Храмі Гроба Господнього Глава держави привітався з сестрами Єрусалимського Свято-Єлизаветинського сестринства милосердя, до якого входять представниці з усіх регіонів України, в тому числі з Донецької та Луганської областей. Як повідомили Президенту сестри милосердя, вони кожного дня у Храмі Гроба Господнього проводять в молитві за мир в Україні.

Прес-служба Президента України