back

Обласний кардіологічний диспансер відзначив 30-річний ювілей

18-12-2015 | 17:37

З нагоди 30-річчя в обласному кардіологічному диспансері днями відбулися урочисті заходи. Працівників диспансеру привітали перший заступник голови обласної державної адміністрації Леонід Сахневич, перший заступник голови обласної ради Валентин Мельничук, начальник Управління охорони здоров’я облдержадміністрації Петро Гармаш.

В урочистостях взяли участь директор ДУ «Інститут серця МОЗ України» Борис Тодуров, д.м.н., професор, заслужений лікар України, член-кор. НАМН України та Гаврило Ковтун, лікар-кардіохірург, завідувач відділенням патології міокарду і трансплантації органів і тканин Центру серця та інші гості свята.

Головний лікар Ігор Батог нагадав присутнім історію створення закладу, розповів про успіхи та досягнення по наданню кардіологічної допомоги в області, плани і перспективи на майбутнє.

Кращим працівникам обласного лікувально-профілактичного закладу також були вручені подяки і відзнаки обласної державної адміністрації, Управління охорони здоров'я ОДА, профспілки працівників охорони здоров'я та обласної ради.

У ході проведення заходів гості диспансеру ознайомилися з роботою сучасної лабораторії та рентген-операційної.Управління охорони здоров'я ОДА