back

Контролюється підготовка міського комунального господарства Ніжина до опалювального сезону

07-10-2011 | 17:00

7 жовтня перший заступник голови обласної державної адміністрації Станіслав Прокопенко перебував з робочою поїздкою в м. Ніжин. Мета поїздки - перевірка стану підготовки міського комунального господарства Ніжина до опалювального сезону. Необхідність перевірки викликана зауваженнями, що пролунали на адресу ніжинської міської виконавчої влади під час засідання колегії облдержадміністрації в Корюківському районі 5 жовтня, яка розглянула готовність паливно-енергетичного комплексу та житлово-комунального господарства області до роботи в осінньо-зимовий період 2011-2012 років.

Під час робочої поїздки відбулася нарада з керівниками житлово-комунального господарства Ніжина, в якій взяли участь заступник голови облдержадміністрації Віктор Тканко, начальники головного управління ЖКГ облдержадміністрації Віктор Геращенко, управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи В’ячеслав Рига, управління МНС України в області Володимир Муха.

Зокрема, учасники наради обговорили питання безпечного користування жителями міста внутрібудинковими димовими та димовентиляційними каналами в зимовий період.

За підсумками наради дані відповідні доручення.
За інформацією ніжинської міської газети «ВІСТІ»