back

Представники райдержадміністрацій та виконавчих комітетів міських рад навчались комунікувати з громадськістю

11-12-2015 | 12:12

10 грудня 2015 року консалтинговою компанією Civitta у партнерстві з Фондом Східна Європа проведено тренінг на тему «Механізм комунікації та співробітництва представників місцевої влади із представниками громадських організацій Чернігівської області». До заходу долучились представники відділів (секторів) інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю РДА та МВК.

Як зазначив модератор зустрічі Антон Шулик, директор компанії Civitta Ukraine, даний тренінг відбувається у рамках проекту, який реалізується в Чернігівський області протягом вересня — грудня 2015 року, за фінансової підтримки МЗС Латвійської Республіки.

Латвія виступає стратегічним партнером Чернігівської області та Україні в цілому та активно допомагає із реабілітацією дітей та воїнів АТО та реалізацією проектів в гуманітарній сфері, сільському господарстві та у питаннях регіонального розвитку і ефективного управління.

У рамках тренінгу було поєднано теоретичну частину та розбір практичних кейсів по питанням: механізму комунікації із ГО відповідно до напрямку їх діяльності та рівня підготовки; практичні інструменти залучення ГО до вирішення проблем міста/громад. Тренери зробили огляд он-лайн ресурсів щодо забезпечення прозорості бюджету та управління районом/містом та огляду сучасних засобів комунікації та особливостей їх використання. Було також наголошено на необхідності проведення просвітницької роботи для ГО з питань запитів публічної інформації.

Ігор Слезко, заступник Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА, під час свого виступу наголосив, що місією Департаменту є сприяння громадським об’єднанням, налагодження системного діалогу органів виконавчої влади з громадськістю.

Підведення підсумків проекту відбувалося під час засідання за «круглим столом», на якому обговорювався практичний досвід міських рад та рад громад Латвії по інструментах та методах взаємодії громадських організацій з представниками місцевої влади. До обговорення залучилися активні громадські організації Чернігова.

Як зазначила Лідія Чобітько, завідувач сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату Куликівської РДА: «Такі заходи є цікавими та потрібними для налагодження конструктивного діалогу з громадськими організаціями».

Захід відбувся за сприяння Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

 
Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації