back

Леонід Сахневич: Покращення умов для дітей — це завдання і громади, і держави

09-12-2015 | 10:33

На Семенівщині триває реконструкція приміщень бюджетних установ, газової котельні районного Будинку культури та добудова нового міського магістрального водогону.

Хід будівельно-монтажних робіт на зазначених об’єктах вчора, 8 грудня,оглянули перший заступник голови облдержадміністрації Леонід Сахневич та заступник директора Департаменту житлово-комунального господарства, регіонального розвитку та інфраструктури облдержадміністрації Сергій Ситник.

Реконструкція дитячого садка «Сонечко» відбувається в рамках пілотного Проекту Європейського Союзу та Організації Об’єднаних націй «Місцевий розвиток орієнтований на громаду – 3», перемогу в якому на конкурсній основі здобула Семенівська міська рада. На реалізацію цього проекту в поточному році виділено 2 мільйони 900 тисяч гривень, а також кошти міської громади.

На об’єкті працює кілька бригад працівників. Зроблено перепланування будівлі колишнього басейну під дитячий спортзал, кімнати для туалету та душової, перехід з основної будівлі, встановлюються батареї. На першому поверсі основної будівлі “Сонечка” завершено роботи по демонтажу старої підлоги, зроблена заливка бетоном основи нової підлоги в усіх приміщеннях першого поверху, ведеться теплоізоляція підлоги, підготовка для укладки труб теплого полу.

Варто зазначити, що цей дошкільний навчальний заклад є найбільшим у місті і виховує більше двохсот дітей.У дитячому садку "Лісовичок" змінили майже всі вікна. Розпочато роботу по ремонту 3-х внутрішніх дитячих туалетів та приміщення кухні. Демонтовано стару плитку на підлозі та стінах.

Зрозуміло, що керівництво району і підрядні організації підійшли серйозно і відповідально до поставлених завдань. Також приємно, що громада взяла участь у співфінансуванні об’єктів. Адже покращення умов для дітей — це завдання і громади, і держави,— наголосив Леонід Сахневич.Магістральний водогін також добудовують за державний та місцевий кошт.

Разом переобладнують і газову котельню, яка обслуговує Будинок культури та деякі адміністративні приміщення.Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації