back

День місцевого самоврядування: «Віримо в силу українського народовладдя»

07-12-2015 | 14:56

Сьогодні українське суспільство відзначає День місцевого самоврядування – професійне свято депутатів усіх рівнів та, безумовно, виборців. З цієї нагоди у конференц-залі Чернігівської обласної ради відбулися урочисті збори. Голова ОДА Валерій Куліч брав участь і як керівник виконавчої влади області, і як депутат обласної ради.

У залі зібралися представники громад області, районних, міських рад, депутати всіх рівнів. Із вітальними словами до присутніх зверталися, крім голови облдержадміністрації Валерія Куліча, голова обласної ради Ігор Вдовенко, Чернігівський міський голова Владислав Атрошенка та інші.

У своєму виступі Валерій Куліч наголосив на вагомості злагодженої роботи виконавчої та представницької гілок влади і виказав сподівання на успішність новообраних рад, привітав присутніх.

Крім того, розпорядженням голови Чернігівської обласної державної адміністрації та голови Чернігівської обласної ради за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня місцевого самоврядування почесною грамотою нагороджено Олександра Павловича Антоненка – заступника керуючого справами, начальника організаційного відділу виконавчого апарату Чернігівської обласної ради.

Почесними грамотами обласної державної адміністрації нагороджено:

Баклана Петра Андрійовича – голову Макіївської сільської ради (об’єднаної територіальної громади), Носівський район;

Богдана Андрія Івановича – Городнянського міського голову;

Ковчежнюк Тетяні Миколаївні – голову Бобровицької районної ради;

Мельника Анатолія Івановича – депутата Чернігівської обласної ради;

Осташевського Юрія Валентиновича – голову Деснянської селищної ради (об’єднаної територіальної громади), Козелецький район.

Тексти привітань і звернень голови ОДА, більше фото із заходів та інші публікації доступні на публічній сторінці Валерія Куліча у мережі facebook.Прес-служба облдержадміністрації