back

Відбулася зустріч Президента України з Його Величністю Королем Нідерландів

27-11-2015 | 07:59

В ході офіційного візиту до Королівства Нідерланди Президент України Петро Порошенко мав аудієнцію з Його Величністю Королем Віллемом-Александром Клаусом Георгом Фердинандом.

В особі Короля Президент висловив вдячність Королівству Нідерланди за політичну підтримку, солідарність та практичну допомогу Україні в протидії зовнішній агресії та на шляху розбудови європейської держави.

Петро Порошенко поінформував про прогрес України у контексті реформ та висловив готовність до подальшого поглиблення партнерства з Королівством Нідерланди.

Глава держави відзначив важливість, яку Український народ надає питанню безвізового режиму з Європейським Союзом.

Президент України висловив співчуття рідним та близьким жертв трагедії літака рейсу MH17 і запевнив у активній співпраці з питань розслідування всіх обставин цієї катастрофи Нідерландам та притягнення винних до відповідальності. «Україна буде надійним адвокатом жертв трагедії Малайзійського боїнга МН17 та використає непостійне членство в Раді Безпеки ООН, щоб тримати це питання серед ключових тем порядку денного РБ ООН», - наголосив Глава Української держави.

Петро Порошенко запросив Його Величність Короля Віллема-Александра Клауса Георга Фердинанда відвідати Україну з візитом у зручний для нього час.

Прес-служба Президента України