back

З перевіркою виконання ремонтних робіт до освітнього та медичних закладів Чернігівського району

20-11-2015 | 16:41

Чимало об’єктів в Чернігові та районі реконструюється за державний кошт. Хід робіт на них сьогодні перевіряв перший заступник голови облдержадміністрації Леонід Сахневич та фахівці Департаменту житлово-комунального господарства, регіонального розвитку та інфраструктури і Управління капітального будівництва ОДА.

Зокрема у селі Старий Білоус реконструюють приміщення школи під дитячий садок-яслі на 50 місць. Проект передбачає застосування енергозберігаючих технологій: утеплення стін, горища та підлоги, будівництво котельні на твердих видах палива. Варто зазначити, що на це залучено більше 4 мільйонів гривень з державного фонду регіонального розвитку, є і співфінансування з місцевого бюджету — близько п’ятисот тисяч гривень.

Щороку в селі народжується до 20 дітей. Відсутність дошкільного навчального закладу, створює соціальну напругу в громаді, оскільки дітей доводиться віддавати до навчальних закладів обласного центру, – зазначив Леонід Сахневич. — Облдержадміністрація зробить все можливе, аби якомога швидше зробити життя малечі та їх батьків комфортнішим.Покращаться цьогоріч умови проживання і для людей похилого віку. Наразі частина фінансів обласного та державного бюджетів направлена на ремонт покрівлі першого корпусу Чернігівського геріатричного пансіонату.Будівельні роботи ведуться і в хірургічному корпусі КЛПЗ «Чернігівська обласна лікарня». Деякі приміщення готують для демонтажу, планується і монтаж обладнання, трубопроводів системи опалення, водопостачання та водовідведення. На ці потреби виділено 4,4 мільйони гривень державних та майже 500 тисяч гривень обласних коштів.Працюють і над реконструкцією приміщень Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Найбільше зусиль зараз докладається для створення повноцінного диспетчерського пункту на 12 робочих місць, де цілодобово прийматимуться та фіксуватимуться виклики швидкої допомоги.Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації