back

Тиждень безпеки дорожнього руху в області

09-11-2015 | 08:47

Україна є однією з найбільш небезпечних країн для учасників дорожнього руху.

За період з 1991 року на дорогах держави сталося понад 1 мільйон дорожньо-транспортних пригод, в яких загинуло більше 166 тисяч чоловік, ще майже 1 мільйон 200 тисяч отримали травми різного ступеня тяжкості.

Кожен третій загиблий — дитина або молода людина віком від 5-ти до 29 років. Україна втрачає на дорогах свій працездатний потенціал, а щорічні економічні збитки від численних дорожньо-транспортних пригод становлять за оцінками Світового банку, близько 5-ти мільярдів доларів.

Не менш трагічна статистика і в нашій області. Так, протягом 2012 року на автошляхах Чернігівщини загинуло 143 особи, 658 було травмовано, протягом 2013-го загинуло 148 осіб, 723 отримали травми, у 2014 році на шляхах області загинуло 120 людей. Декілька сотень було травмовано.

Кожного року Всесвітня організація охорони здоров’я відповідно до програми «Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху 2011—2020» проводить Тиждень безпеки дорожнього руху.

Мета Тижня безпеки руху — об’єднати зусилля державних органів, бізнесу, громадських організацій, наукової спільноти та ЗМІ для виконання державних і міжнародних програм з безпеки дорожнього руху.

Цього року Міністерство охорони здоров’я України разом з іншими міністерствами та відомствами, а також представниками громадськості організовує проведення Тижня безпеки дорожнього руху з 9-го по 15-те листопада.

Запрошуємо долучитися до проведення акції. Разом створимо умови для більш безпечного руху дорогами України. Безпека дорожнього руху — це життя.


Департамент інформаційної діяльності

та комунікацій з громадськістю ОДА