back

Леонід Сахневич з робочою поїздкою у Коропському районі

06-11-2015 | 14:45

Під час робочої поїздки 5 листопада до Коропського району перший заступник голови облдержадміністрації Леонід Сахневич оглянув будівництво та реконструкцію об’єктів.

Спільно з головою Коропської райдержадміністрації та директором Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації, перевірено хід виконання природоохоронних заходів, які здійснюються в рамках Програми охорони навколишнього природного середовища Чернігівської області на 2014-2020 роки. Зокрема, в 2015 році в Коропському районі, для попередження забруднення підземних вод, за природоохоронні кошти виконується тампонаж безгосподарських недіючих артезіанських свердловин. На сьогоднішній день в районі здійснено тампонаж шести таких свердловин.

У межах виконання зазначеної програми розпочато реконструкцію системи каналізації Коропської центральної районної лікарні.

Також, перевірено стан виконання робіт з реконструкції поліклінічного відділення комунального закладу «Коропська центральна районна лікарня», що здійснюються за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку та субвенцій обласному бюджету.

Цього ж дня перший заступник голови облдержадміністрації завітав і до дошкільного навчального закладу «Дзвіночок», в якому здійснюються ремонтні роботи.

За повідомленням Департаменту екології і природних ресурсів облдержадміністрації