back

Підсумки оздоровчої кампанії 2015 року

02-11-2015 | 13:46

Про те, як та де відпочивали і оздоровлювалися діти шкільного віку, говорили сьогодні на брифінгу в облдержадміністрації.

Підсумки оздоровчої кампанії поточного року озвучила директор Департаменту сім’ї, молоді та спорту ОДА Ніна Лемеш. Наразі в області проживає понад 96 тисяч дітей зазначеного віку, більше половини з них було забезпечено оздоровленням та відпочинком.

— Основна увага, звичайно, була прикута до дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, — зазначила спікер. — Таким чином у дитячих таборах різної форми побувало майже 99% дітей-сиріт, та дітей позбавлених батьківського піклування. Охоплена значна частина дітей з багатодітних та малозабезпечених родин. Відпочинкові та оздоровчі послуги надавалися дітям внутрішньо переміщених осіб та дітям учасників АТО.Влітку цього року в області працювало 23 заклади оздоровлення, 469 таборів з денним перебуванням, одне наметове містечко. Відкрив свої двері для школярів і новостворений заклад позашкільної освіти «Юний турист» в селі Количівка Чернігівського району.

Однак, через проблеми з фінансуванням 4 оздоровчі заклади приватної форми власності не змогли прийняти відпочиваючих.

Варто зазначити, що більше чотирьохсот дітей відпочивали закордоном, значна кількість побувала на морі (Миколаївська, Одеська області).

Загалом на оздоровлення та відпочинок дітей використано майже 37 мільйонів гривень. Переважна більшість яких з обласного та місцевого бюджетів, решта — залучені кошти.На проживання та харчування однієї дитини на один день у таборі в межах області витрачено від 110 гривень.

Як зазначила Ніна Лемеш, про відпочинково-оздоровчий період 2016 року говорити поки зарано. Адже варто затвердити необхідну Програму, проект якої уже створено.Департамент інформаційної діяльності

та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації