back

Всеукраїнський олімпійський урок для юних спортсменів Коропщини

16-10-2015 | 16:26

16 жовтня в культурно-спортивному комплексі «Аполлон» (місто Короп) відбувся Всеукраїнський олімпійський урок для школярів району, в якому взяв участь і перший заступник голови обласної адміністрації Леонід Сахневич.

Серед гостей — директор Департаменту сім’ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА Ніна Лемеш та дворазовий бронзовий призер Чемпіонату світу з біатлону, багаторазовий призер Європи, переможець та призер етапів Кубку світу Андрій Дериземля; а також майстер спорту України зі спортивно-бального танцю Олександра Шелковата майстер спорту з художньої гімнастики Ангеліна Шевчук.

Честь підняти державний прапор випала найкращим спортсменам Коропщини — Денису Жидку та Іванні Редько.

Зі словами вітань до присутніх звернувся перший заступник голови облдержадміністрації Леонід Сахневич:

Одним із пріоритетних завдань держави є всебічна підтримка молоді, яку влада реалізує спільно з громадою через якісну зміну підходів до виховання дітей, їх гармонійного розвитку.Асаме таке близьке спілкування з легендами українського спорту спонукатиме юних спортсменів до ще кращих результатів та до нових вагомих перемог.

Від імені керівництва облдержадміністрації Леонід Сахневич подарував волейбольним командам професійні спортивні м’ячі. А представники Національного олімпійського комітету України вручили кращим спортсменам району та їх тренерам нагороди і подарунки.

У рамках проведення Всеукраїнського олімпійського уроку учасники заходу приєдналися до акції Національного олімпійського комітету України «DolіkeOlympians» та разом з майстром спорту України з художньої гімнастики Ангеліною Шевчук виконали олімпійську зарядку.

Після офіційної частини в КСК «Аполлон» розпочалися змагання команд району із міні-футболу.

Цього ж дня відомі спортсмени поспілкувалися з учнями Коропської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Т.Г.Шевченка.

Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації